B3 - انتشار رپرتاژ (مجری مستقیم)


رپورتاژ در واقع یک متن هدفمند و استراتژیک یا خبری هست که کاملا سازمان یافته و غیر مستقیم به تبلیغ یک سایت یا محصول در جهت افزایش بازدید و ترافیک برای سایت مذکور می پردازد. از طرفی درج رپورتاژ در سایت خبری مرتبط، با اهداف ایجاد تاثیرات مثبت سئویی برای سایت شما خواهد بود.به عنوان مثال یکی از این موارد را ایجاد بک لینک دائمی و جذب ترافیک طبیعی برای سایت می توان نام برد.


نحوه سفارش و دریافت رپورتاژ

برای سفارش و دریافت رپورتاژ آگهی متناسب با اصول سئو در وهله اول یک بررسی کلی از سایت و جایگاه کلمات کلیدی در بین سایر رقبای حوزه کاریتان ، انجام می شود . برای این امر نیاز به دانستن آدرس دامنه سایت و همچنین لیست کلمات کلیدیتان و مقدار بودجه تخصیصی برای این امر از طرف شما می باشیم. در ادامه با استفاده از ابزار پیشرفته ای که در مبحث سئو و آنالیز مانند ahrefs ، mangools ، alexa و ... موجود می باشد یک لیست مرتبط با موضوع کاری و کلمات کلیدیتان که شامل عنوان سایت پیشنهادی ، آدرس سایت ، وضعیت رتبه الکسا ، هزینه درج رپورتاژ در سایت مذکور برای شما کاربران عزیز ارسال خواهد شد. در ادامه کاربر گرامی با خواندن مطالب ارسالی و بر اساس بودجه تخصیصی خود یکی از موارد گزارش شده را انتخاب کرده و تیکتی مبنی بر درخواست سفارش به ما ارائه می دهد و همکاران بخش محتوای ما ، بنا بر درخواست مشتری متن رپورتاژی ( همراه با لینک گذاری و درج عکس اپتیمایز شده ) که مرتبط با اصول سئو نیز باشد برای ایشان آماده کرده ( هزینه این مرحله جداگانه محاسبه می شود) و در نهایت در سایت خبری مورد نظر درج و انتشار داده خواهد شد.مواردی که در ابتدای امر برای پیشبرد و انجام سفارش مشتری لازم هست :


آدرس دامنه سایت:
کلمات کلیدی:
اطلاعاتی در مورد حوزه کاری سایت
آدرس صفحات مرتبط با کلمات کلیدی ( لندینگ پیج ها )جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این سرویس با تیم فروش گوگل فرست تماس حاصل فرمایید

ساعات کاری:
شنبه تا چهارشنبه 8:30 - 17:00
پبجشنبه 8:30 - 13:00
نشانی دفتر مرکزی(دانش پرداز مهر):
میرداماد، خیابان نساء، کوچه پیرزاده، پلاک ۲۱